Habbo ''Başarı'' Nedir?


Habbo’da yapmanız gereken ve tamamladığınız zaman size rozet ve seviye ilerlemesi kazandıran bazı başarı görevleri bulunmaktadır. Birçok farklı türde başarı görevi bulunmakta ve sürekli olarak yenileri eklenmektedir. Aşağıda bu konu hakkında bazı genel soruları bulabilirsiniz.


Rozet nasıl kazanırım?

İlgili başarı seviyesini tamamladığınızda bir başarı rozeti alırsınız. Daha sonra başarı penceresinde gösterilir. Anketler, yarışmalar ve bazı satın alımlar gibi diğer etkinliklerden de rozetler alabilirsiniz. Tüm rozetlerinizi profil pencerenizde bulabilirsiniz.

 

Bir Başarı görevini tamamladığımı nasıl anlayabilirim?

Başarılar penceresininde ilerlerseniz, açıklamaların her biri size bu ilerlemeyi nasıl ilerleyeceğinizi ve kazanacağınızı söylemelidir.


Benim başarı rozetimi göremiyorum.  Habbo Personeli bana rozet verebilir mi?

Rozetler otomatik olarak verilir. Habbo Personeli manuel olarak rozet veremez.


Başarı seviyesini geçmek isterken oyun bağlantım kesildi, ne yapabilirim?

Bir başarı seviyesi elde etmeye çalışıyorsanız ve herhangi bir nedenden dolayı bağlantınız kesildiyse, bağlantının koptuğu zamana bağlı olarak kaydettiğiniz ilerlemenin bir kısmını kaybedebilirsiniz. Bunun bir örneği, bir oturumda oynanan oyun sayısıdır - bu oturumda oturum açmış olan oyunların sayısı, bağlantınız kesildikçe sıfırlanır ve ardından yeniden bağlanmanız gerekir. Size rozetleri manuel olarak veremeyiz, bu nedenle bir sonraki seviye rozeti almak için tekrar denemeniz gerekecek.

Neden elde ettiğim veya eban görünen bazı başarılar diğer Habbolar tarafından görülmüyor

Başarılar üç durumda olabilir: aktif, sezon dışı ve arşivlenmiş.

  • Aktif: bunlar normal şekilde gösterilir ve ilerletilebilir.
  • Sezon dışı: Bu başarılar yalnızca ilerleme kaydeden Habbolara gösterilir. Sezon dışı durumun amacı, Otel için yeni olan Habboları karıştırmamaktır, ör. şu anda Mağazada bulunmayan öğeleri gerektiren başarılarla. Bu şekilde, gerekli eşyalara sahip olan Habbolar, yine de bu başarılarla ilerleme kaydedebilir. Herkes bu tür başarılarla doğru eşyalar ve koşullar ile ilerleme kaydedebilir!
  • Arşivlenmiş: bu tür başarılar kimsenin ilerlemesi için mevcut değildir. "Arşivlenmiş" kategorisinde yalnızca kendileriyle daha önce ilerleme kaydedenler gösterilir. Örneğin, bu başarılar artık mevcut olmayan eski öğeler veya özelliklerle ilgili olabilir, ancak daha eski Habbosların rozetleri ve ilerleme puanlarını kaldırmak yerine saklamasına izin vermek istiyoruz.

 

 

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir