Habbo Mobi Nedir?

Nasıl Habbo Mobi satın alabilirim?

Habbo Mobi alabilmen için Habbo kredisine, elmasına ya da ördeklere ihtiyacın var. Krediler ile ilgili aradığın bütün bilgiyi BURAYA tıklayarak bulabilirsin.

Eğer Habbo krediniz var ve Mağazadan ürün almak istiyorsanız sol menü de bulunan Mağazamıza giderek kategoriler arasından istediğiniz ürünü seçin ve satın al düğmesine tıklayın. Eğer hesabınızda yeteri kmiktarda kredi varsa ürün envanterinize gelecektir.

Mobi fiyatlarını nerede görebilirim? 

Her mobinin fiyatını Mağazada satın almak istediğiniz ürünlerin hemen yanında bulabilirsiniz.

Aldığım Ürünlerimi nerede bulabilirim?

Mağazadan bir ürün veya eşya satın aldığınızda, envanterinize yerleştirilecektir. Ekranınızın altında bulunan el şeklindeki simgeyi tıkladığınızda satın aldığınız ürünü içeren bir kutu görünür. Kutuyu seçmek için tıklayın ve ardından 'Odaya yerleştir' seçeneğini tıklayın. Daha sonra öğeyi taşıyabilir ve odanıza bırakabilirsiniz.

Hediyemi nasıl açabilirim? 

Bir hediye açmak için, onu kendi odalarınızdan birinde yere koymanız gerekir. Çift tıklayın, bir hediye etiketi görünecektir. 'Hediyeyi aç'ı tıklayın, hediyenin içeriği envanterinize taşınacaktır. Daha sonra öğeyi odanıza yerleştirebilirsiniz.

Avatarım mobilyalarımı nasıl kullanabilir?

  • Oturmak veya uzanmak için;  oturmak veya uzanmak istediğiniz eşyanızın üzerine tıklayarak oturabilir veya yatağınıza uzanabilirsiniz.
  • Yemek veya içmek için; Sadece ürün üstüne çift tıklamanız yeter. (Mini bar veya dondurma makinası gibi) Yeterince yakınsanız, yiyecek veya içecek aldığınızda Habbo'nuzda görünür.

Teleportum neden çalışmıyor?

Işınlayıcılar satın aldığınızda, bunlar birbirine bağlanan bir çift olarak gelir. Bir ışınlanma kullanmak için çiftinin erişilebilir bir odada olması gerekir. İşlem yaptığınız teleportlarınız varsa veya teleportun eşleştirildiği kaybolan iziniz varsa, onları furni bağlam menüsünden yeniden bağlayabilirsiniz.

Mobilyam kaybolmuşsa ne yapmam gerekiyor? 

Mobileriniz eksikse, birisi hesabınıza erişebilir ve hesabınızı almış olabilir. Hesabınızın şifresini hemen değiştirmeli ve bilgisayarınızı tuş kaydediciler için taramalısınız. SSS'nin Hesap Güvenliği bölümünü okuyarak hesabınızı nasıl güvende tutacağınızı öğrenebilirsiniz.

Habbo Personeli bedava hediyeler veriyor mu? Ben de alabilir miyim?

Açıkçası Habbo personeli bedava hediyeler vermiyor. Ama ana sayfamız da gözleriniz dört açarsanız her zaman harika promosyon ilanları görebilirsiniz.

Neden başak bir Habbo’nun odasına eşyamı yerleştiremiyorum?

Bir grubun üyesi değilseniz ve o grubun sahibi o odanın binasına katılmanıza izin vermedikçe, diğer Habbo'nun odalarına mobilya bırakamaz veya değiştiremezsiniz. Grupların ve burada nasıl çalıştıklarının daha ayrıntılı bir açıklaması vardır.

Habbo Silindirleri nedir?

Silindirler, odanıza yerleştirebileceğiniz hareketli karolardır. Habbo'nuzun üzerinde durabilir veya üstlerine mobilya parçaları yerleştirebilir, bir Habbo veya fireni silindirin baktığı yöne doğru hareket ettireceklerdir. Odanıza birden fazla rulo yerleştirirseniz, bunları nasıl ayarladığınıza bağlı olarak hareketli bir yürüyüş yolu veya konveyör bandı oluşturabilirsiniz.

Yapışkan notlarıma nasıl yazı yazabilir veya silebilirim?

Çok kolay – önce yapışkan notu odan ’da duvarına yerleştirip ve üzerine çift tıklayarak açtıktan sonar istediğini yazabilir veya silebilirsin.

 

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir