Habbo Mağazası hakkında tüm bilgiler

Belki son zamanlarda Habbo'ya katıldınız ve odanızı son moda mobi ve aksesuarlar ile nasıl dekore edeceğinizi merak ediyorsunuz, ya da başkasının odasında görüp beğendiğiniz ve "oooh! Ben de bunlardan birini istiyorum! "  dediğiniz mobilyalar gördünüz ve satın almak istiyorsunuz. Son moda, harika mobilyalar ve aksesuarlar ile dolu Habbo Mağazası, gitmeniz gereken tek yer! Ekranın sağ üst köşesindeki alışveriş kartı ikonunu tıklayarak Mağazayı açabilirsin. Aynı zamanda bir mobinin içerik menüsünden de direk olarak Mağazaya ulaşabilirsin. (mobi satıştaysa)


Mağaza, size istediğiniz mobilyaları kolay bulmanız için farklı bölümlere ayrılmıştır! .ayrıca, kapsamlı bir kategori seçiminden ve bir arama işlevinden de yararlanabilirsiniz.

Mağazadan istediğim malzemeleri nasıl satın alabilirim?

Sadece mağaza ikonuna tıklayarak mağazayı açmanız ve ürünler arasından istediğiniz malzemeyi seçerek "satın al" düğmesine basmanız yeterli. 

Eğer yeterli krediniz yoksa nasıl kredi alacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

Mağaza ‘da olmayan malzemeleri nasıl alabilirim?

İstediğiniz eşya Mağaza'da satışta değilse bu nadir bulunan eşyalardan birisini istiyorsunuz demektir. Habbo'da sezon ürünleri (cadılar bayramı veya yılbaşında satılan), ödüller gibi sınırlı sayıda bulunan malzemeler bulunmaktadır. Sezon ürünlerini yılın belli dönemlerinde satışa sunuldukları sırada satın alabilir, yarışmalara katılarak ödüllere sahip olabilirsiniz. Ama tabii eğer çok istiyorsanız malzemenin sahibi ile pazarlık yaparak satın almaya çalışabilirsiniz.

Mağazada olmayan bazı ürünler Mimarlar Kulübü Depo'sunda olabilir. Mimarlar kulübüyle ilgili daha detaylı bilgi için burayı tıklayınız. 

Satın aldığım malzemeyi beğenmezsem ne olacak?

Mağaza ‘dan alınan ürünler geri iade edilemez. Fakat bu ürünleri diğer Habbolarla takas edebilir veya Pazar Yerinde satabilirsiniz. 

Mağazadan satın aldığım ürünlerim nerede duruyor?

Bir malzeme veya mobi satın aldığınız zaman, ürünleriniz envanterinize göndermektedir. Envanter butonunun olduğu yere basarak envanterine ulaşabilirsin. 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir