Navigasyon

Navigasyon Menüsü’nün amacı nedir?

Oda promosyonlarını ve yeni oda aramalarını daha keyifli ve kullanışlı hale getirmesi amaçlanmıştır. Ayrıca anahtar kelime ile arama veya detaylı bilgi alma gibi kullanım kolaylığı da sunmaktadır.

Navigasyonda beş tane sekme görüyorum. Bunlar nedir? 

Tavsiye edilenler: Bu kategori herkese açık odaları (Karşılama ODası, KulüpNX gibi), personel odalarını, oda paketlerini ve yeni aktiviyeleri/odaları gösterir. 

Popüler: Bu sekmede çeşitli odaların ve altında yer alan kategorilerin listesini görebilirsiniz. 

Aktiviteler: Bu sekmede, etkinlikleri tanıtan çeşitli odaların ve altında bulundukları kategorilerin listesini görebilirsiniz. 

Benim Dünyam: Burada kendi odalarınızı, favori odalarınızı ve oda geçmişinizi görebilirsiniz. Aynı zamanda bu sekmede bulunan butonu kullanarak o anda arkadaşlarınızın yoğunlukta olduğu odaya gidebilirsiniz. 

Arama: Bu sekme ile oda sahibine veya oda ismine göre arama yapabilirsiniz. 

Neden bir oda kategori seçmek zorunludur?

Kullanıcılarımızın, oda promosyonu yapma veya arama sonuçlarına daha sağlıklı ulaşmasını istedik. 

Aktivite düzenleyerek odanın promusyonunu yap! 

Odalar bir etkinlik düzenleyerek tanıtılabilir. Etkinlik yapmak istediğiniz odanın bilgi penceresini açarak kendi etkinliğinizi oluşturabilirsiniz. Etkinliğinizi hazırlarken kısa bir açıklama yazısı yazarak anlatabilirsiniz. Aktiviteler, hazırlandıkları odalara göre Navigasyon tarafından otomatik olarak kategorize edilir. Bir aktivitenin maksimum kalma süresi bir haftadır. 

Neden Navigasyonda odamın küçük resmi yok? 

Şu an için Navigsayon mini resimleri göstermemektedir. İlerde kamera özelliğini getirdiğimiz zaman bu durum değişebilir. 

 

 


 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir