Mobi Tanımları

 

Lütfen bu tanımların çok geniş olduğunu unutmayın - bazı mobilyalar birden fazla kategoriye giriyor!

 

Katalog Mobileri: Bu, yılın hangi saatinde olursa olsun her zaman mağazada yer alan Mobilerdir. Bu eşyaların amacı, güzel görünümlü odalar yapmaktır. 

 

Kampanya Mobilerdir: Yeni Yıl veya Bahar gibi özel dönemlerde başlattığımız kampanyalara özel üretilen mobilerdir. Bu mobilerin satışını kampanya bitikten sonra en az 4-5 ay daha takas ile ticaret yapan habboların faydalanması için mağazada satışını yapmaktan özellikle kaçınıyoruz.

 

Mevsimlik Mobiler: Belirli günleri (örneğin Sevgililer Günü veya Cadılar Bayramı) kutlamak için eski mobilya kategorisini ve önceki kampanyalarda yaratılmış paketleri bir araya getirerek yeniden mağazaya ekliyoruz.

.

Nadire Mobiler: Bu, son derece geniş bir Mobi kategorisidir, ancak arkasındaki temel dayanak, bu tip bir Mobi'nin sadece sınırlı bir süre için mevcut olması ve hiçbir zaman yeniden satışa çıkarılmamasıdır. Yani Nadire sadece birkaç gün satışta kalır ve bir kere satışa çıktıktan sonra bir daha asla yeniden satışa çıkarılmaz. Satışa daha önceden çıkarılmış bir nadire mobisine sahip olmak isterseniz bunu ancak takas ederek elde etme şansına sahip olursunuz ki fiyatını da satıcı Habbo belirler

 

Çatlatılabilir / Kırılabilir Nadire Mobiler: Bu, içinde rasgele herhangi bir Nadire ürün çıkabilecek mobi grubudur. Satışa çıktığı kampanyaya göre bazen bir yumurta bazen de bir sandık şeklinde satılabilir ve içinden daha önceden genelde duyurulan bir grup nadireden rasgele biri çıkar.

 

Nadire Kıyafetler: Diğer kıyafet ürünlerinden ayrı olarak aynı Nadire Mobiler gibi, sınırlı bir süre için satılan ve yeniden satışa çıkmayacak olan kıyafet/aksesuarlardır.

 

Sınırlı Sürüm Nadiresi / LTD: Bu sınırlı miktarlarda gelen Nadirelerin özel bir türüdür. LTD'ye sahip olduğunuza üzerine tıklayarak belirli bir setten kaç tane başka LTD'nin yayınlandığını görebilirsiniz.

 

Kredi Mobileri: Güvenli ve istikrarlı bir ticaret değerine sahip bir mobilya türüdür - her zaman aynı miktarda kredi değerine sahiptir. Örneğin, tek bir altın bir külçe her zaman 50 krediye değerindedir. Başka bir Habbo’dan takas ile altın külçe alırsanız bu külçe otomatik olarak 50 krediye çevrilir ve hesabınıza işlenir.

 

Nadire kredi Mobileri: Bu ürünler, belirli, istikrarlı bir değere sahip olan ancak her zaman değil sadece belirli zamanlarda ve çok kısıtlı bir süre için satışa sunulan ürünlerdir.

 

Bonus Nadireler: Bir Habbo, her 120 kredi satın aldığında, otomatik olarak bir Bonus Çantaya sahip olur. Bu çanta, nadir “Çatlatılabilir”  bir üründür (yukarıya bakınız) ve genellikle altı tane koleksiyon üründen birini içerir.

 

Paketlerle gelen ÖZEL / AYRICALIKLI Mobiler: Otel içinde, satışa sunulan bazı oda paketlerini diğerlerinden daha özel yapmak için, içine bazı özel mobiler ekleyebiliyoruz.  Bazen aynı mobiden birden fazla ve sadece paketle elde edilebilecek şekilde bazen de farklı tarzlarda ama ÖZEL mobiler olabiliyor. Bu mobilerin Nadire mobiler gibi olup tek farkı ileride yeniden satışa çıkarılabilme ihtimali olmasıdır.

Booster Kutuları ve Delüks Mobiler: Booster Kutuları, genellikle bir etkinliğe veya kampanyaya özgü çeşitli mobiler içerir. Her kutunun içinde bulunan mobiden birinin 'Delüks' versiyonunu bulundurma şansı azdır. Booster Kutularda yer alan tüm mobiler, Delüks mobiler dahil, çıktıkları kutuya özeldir.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir