Habbo Android

Habbo artık Android'inizde! Artık gittiğiniz her yerde Habbo'yu yanınıza alabilirsiniz :) 

 

Nasıl giriş yapabilirim?

Giriş yapmak istediğiniz doğru oteli seçtiğinizden emin olun, ör. Habbo.com.tr. Herhangi bir platformda veya cihazda Habbo oynarken kullandığınız aynı Habbo hesabını kullanarak giriş yapabilirsiniz.

 

Hala bir hesabınız yoksa kayıt olabilirsiniz. Habbo'yu kullanabilmeniz için 13 yaşında veya daha büyük olmanız gerektiğini lütfen unutmayın.

 

Habbo'yu çalıştırmayla ilgili sorunlar

İyi bir internet bağlantınız olduğundan emin olun. Çöküyor ve donma sorunları yaşıyorsanız - Habbo uygulamasını yeniden başlatmayı deneyin, nasıl mı?

Belleği boşaltmak için açık kalmış diğer tüm uygulamaları kapatabilirsiniz. Hala sorun yaşıyorsanız, uyku / uyandırma düğmesini basılı tutarak cihazı yeniden başlatmanız gerekir. Uygulamaları nasıl kapatacağınızı ve yeniden açacağınızı öğrenmek için lütfen cihazınızın yardım işlevine bakın.

 

Cihazlar

Android gereksinimleri: İşletim sistemi sürüm 5.0 veya üstü.

 

OS sürümü nasıl kontrol edebilirim?

1- Cihazlarınızın ayarlarını açın

2- Yaklaşık telefon numarasına ilerleyin.

3- "Android Sürümü" yazan satırı arayın

 

Android Telefon güncellemelerimi nasıl kontrol edebilirim?

Android telefonlar Google tarafından düzenli bir şekilde güncelleniyor ancak telefonunuz yeni ise, sonuçta cihazınıza gidecek olan güncellemeler olabilir.

1- Cihazınızdaki Ayarlar menüsünü açın. Bunu Ana Ekranınızdaki veya Uygulamanızdaki  Ayarlar uygulamasını kullanarak veya cihazınızın Menü düğmesine basarak ve Ayarları seçerek açabilirsiniz.

Güncelleme dosyaları oldukça büyük olabileceğinden ve mobil verilerinize büyük bir dosya indirdiğinden, telefonunuzu bir kablosuz ağa bağlamanız önerilir.

2- "Güncelle ..." seçeneğine dokunun. "Yazılım güncelleme" veya "Sistem güncellemeleri" etiketli olabilir.

Bu, genellikle "Telefon hakkında" menüsünün en üstünde bulunur.

Habbo için uygun bir Android cihazım var ancak uygulamayı indiremiyorum. Ne yapabilirim?

Lütfen sahip olduğunuz cihazı ve çalıştırdığınız Android sürümünü belirterek help.habbo.com.tr adresinden Müşteri Hizmetlerimizle iletişime geçin. Desteklenen cihaz sayısını artırmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

 

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir