Kredı Kartı/Banka Kartı ile kredi satın almak

Habbo Kredisini Kredı Kartı ile satın alabilir miyim?

Evet kredi kartı veya banka kartı ile kredi satın alabilirsiniz. 

Habbo Kredisi sadece Visa, Visa Electron, American Express, Mastercard ve Diners Card ile satın alınabilir. Kredi satın almak için, Habbo Kredi sayfasını veya oyun içi mağazayı ziyaret edin. 
 
Kredi / banka kartı ile satın almak için sitenizi güvenli midir?

Evet! Ödeme yaparken, kredi ve banka kartı bilgileri de dahil olmak üzere tüm kişisel bilgiler, şifrelenir.

Kredi veya ATM kartı ile Habbo Kredisi satın alım işlemini gerçekleştiremiyorum, Neden olmuş olabilir?

  • İşlemler bir çok nedenden dolayı gerçekleşmemiş olabilir:
  • Hatalı kart numarası / son kullanma tarihi / güvenlik kodu bilgileri
  • Şüpheli dolandırıcılık riski
  • Habbo ile ilgili banka arasında geçici bir iletişim hatası.


Bu listeyi kapsamayan daha bir çok neden olabilir.  Bir kaç gün içinde tekrar denemenizi veya alternatif kart / ödeme yöntemleri kullanmanızı öneririz.

Eğer kredi almak için alternatif yöntemler hakkında bilgi edinmek için Habbo Kredi sayfasını veya oyun içi mağazayı ziyaret edin. 

Kart faturamda para kesintileri görüyorum. Bunlar nedir? 

Kredi / bankamatik kartı ekstrenizde Habbo için ücret bulduysanız, muhtemelen evinizdeki Habbo kullanıcısının bu yöntemi kullanarak kredi satın almış olması muhtemeldir.

Eğer kredi almak için alternatif yöntemler hakkında bilgi edinmek için Habbo Kredi sayfasını veya oyun içi mağazayı ziyaret edin. 

Tüm işlemler Habbo kullanıcısı tarafından başlatıldığı için, ebeveynlerinin / velilerinin çocuklarının çevrimiçi faaliyetlerini ve harcamalarını izlemelerine bağlı olarak geri ödeme yapamıyoruz.

Habbo, kullanıcılarımızın gerçekleştirdiği eylemlerden sorumlu tutulamaz. Söz konusu kullanıcıyla bu ödemeler hakkında konuşmalı ve sorumlu harcamalar konusunda onları eğitmelisiniz. Ücretler hakkında daha fazla bilgi edinmek veya hesap kullanıcısının hizmetten askıya alınmasını istemek için lütfen bizimle iletişime geçin.

Kredi kartı veya banka kartı için harcama limitleri nasıldır? 

Lütfen harcama limitleri ile ilgili detaylı bilgi için burayı tıklayın. 

Doğrulama sorunları nedeniyle, bu ödeme yöntemiyle ön ödemeli bir kredi kartı kullanamazsınız.

Kredi satın almadan önce daima fatura ödeyenin iznine sahip olduğunuzdan emin olun. Yetkisiz satın alımlar yaparsanız tüm hesaplarınız kalıcı olarak yasaklanacaktır.

Kredi satın almanın tüm meşru yolları mağazamızın web sayfasında ve oyun içi Mağaza'da listelenmiştir. Onları başka bir yerden satın almak dolandırılmanıza ve oyundna yasaklanmanıza.

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir