Habbo kredisi nedir?

Habbo Kredileri Nedir?

Habbo Hotel Kredisi, sanal para birimidir -  Bu krediler ile oda, Habbo Club üyeliği, evcil hayvan, canavar bitkiler ve daha birçok ekstra özellikler ve mobiler almak için kullanılabilir!

Habbo oynamak için, Habbo Kredisine ihtiyacım var mı?

Hayır – Eğer ileride ekstra özellikler veya ürünler satın almak istiyorsanız kredilere ihtiyacınız olur. 

Kredilerle ne alabilirim? 

Habboya herkes ücretsiz katılabilir ve isteğe bağlı kredi satın alabilir. Kredilerle alabileceğiniz bazı 'ekstralar' sunuyoruz. Bunlar nelerdir: 

  • Mobi. Odanı dekore etmek için mobi alabilir ve ne istersen tasarlayabilirsin! Mobiler otel içerisindeki alışveriş kartı simgesini olduğu Mağaza'dan bulunabilir. 
  • HC üyeliği. 14 günlük veya daha uzun süreli HC üyeliği alabilirsin. (Habbo Kulüp üyeliği olarak da bilinir) Bu üyelik, özel kıyafetlere ulaşmanı ve bazı hediyeler almanoı sağlar. Daha fazla bilgi için burayı tıklayınız. (Habbo Kulüp satın alınmasıyla ilgili daha fazla bilgi için burayı tıkyaınız)
  • Habbo değişim. Kredilerinizi özel kredi mobileriyle değiştirebilir ve sonrasında diğer Habbolarla takas yapabilirsiniz. 
  • Kıyafetler. Mobiler gibi kıyafetlere de alışveriş kartı simgesni tıklayarak Mağazadan ulaşabilir ve kredilerini kullanarak alabilirsiniz. 
  • Evcil hayvanlar ve evcil hayvan aksesuarları. Bu ürünleri de yine Mağaza'dan bulabilirsiniz. 
  • Grup mobileri. Bu kategoriye Grup afişleri, Grup bayrakları ve bunlar gibi diğer ürünler dahildir. Gruplarla ilgili daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.  

 Kredilerle ilgili daha fazla bilgi için Habbo Alışveriş sayfasına bakabilirsiniz. 

Nasıl Kredi yükleyebilirim?

Kolay ve güvenli kredi satın almak için birçok  ödeme yöntemi bulunmaktadır.

Örneğin, güvenli ve kolay kredi satın alımı için kredi kartı kullanabilirsiniz. Bir çok Kredi Kartıni kabul etmekteyiz (Visa, Mastercard, American Express vb. gibi).

Aynı zamanda telefonlarınızla yapabileceğinizi SMS ile ödeme yöntemimiz de mevcuttur. 

 

*Unutmayın* Habbo Kredisi satın alırken MUTLAKA faturayı ödeyen kişiden izin almanız gerekiyor. 

Habbo Kodu nedir? 

Bazı ödeme yöntemleri size oyun içi Mağaza veya web sitesi Mağazasındaki krediler için kullanabileceğiniz kodları verecektir. Sayfanın altına doğru ilerlerken bir kutu bulacaksınız. Kodunuzu bu kutuya yazın. Kodlar genellikle yalnızca bir kez kullanılabilen ve belirli bir süre sonra sona eren kısa bir harf ve rakam dizisidir. Kodları kullanarak kredilerin yanı sıra mobilya ve giyim gibi diğer öğeleri de alabilirsiniz.

Kredi aldım ve hesabıma gelmedi. Bu konuyu bildirmek için ne kadar zamanım var? 

Kredi satın alımıyla ilgili bir sorun yaşadıysanız, problem yaşamaya başladığınız andan itibaren bize bildirmek için 6 ayınız bulunmaktadır. 

Aldığım kredilerin hesabıma yüklenmesi ne kadar zaman alır? 

Ödeme yöntemine bağlı olarak değişmektedir fakat en fazla 48 saat içinde krediler hesabınıza yüklenir. 

Krediler neden bedava olamaz? 

Habbo gibi bir oyunu için farklı bir sürü insanın beceri ve zamanını gerektirir. Bu maliyetleri karşılamak için, Habbo'daki bazı şeylerin yapılması veya sahip olması paraya mal olur.

Bedava kredi vereceğini söyleyen bir siteyi ziyaret ettim fakat kredi gelmedi. Neden? 

Çünkü bedava kredi diye bir şey yoktur!

Kredi satın alabileceğiniz tek yer, ülkenizdeki resmi Habbo web sitesi veya oyun içi mağazadır. (Habbo.com.tr için buraya gidin). Aşağıda resmi kredi satın alma sayfalarının bir listesini bulacaksınız. Resmi olmayan kaynaklardan kredi satın aldığı tespit edilen hesaplar Habbo Hotel'de kalıcı olarak yasaklanacaktır. Ayrıca, başka herhangi bir siteden kredi satın almaya çalışmanın tehlikeli olduğunu ve hesabınızın kaybına neden olabileceğini unutmayın.

Ücretsiz veya ucuz kredi sunan bir siteyi ziyaret ettiyseniz, hesabınız tehlike altında olabilir. Bu siteler, hesabınızı çalmak, öğelerinizi almak ve / veya kredi satın almanızı isteyen kişiler tarafından oluşturulur.  Eğer böyle bir şey yaparsanız hesapsız ve kredisiz kalabilirsiniz! Üçüncü taraf siteler hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.


Bu sitelerden birini ziyaret ettiyseniz, hemen şifrenizi değiştirmenizi ve bilgisayarınızda ve hesap güvenliğinizin gerçekleşmediğinden emin olmak için güncel bir virüs koruma ve casus yazılım önleme yazılımı ile tarama yapmanızı öneririz!

Resmi Habbo Kredileri sayfaları

Güncellemeler ve değişiklikler için kredi sayfalarını düzenli olarak takip etmenizi öneririz. 

 

 

 

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir