Habbo'da ne satın alabilirim?

 

Oyun içi mağazadan veya web sitesi Mağazasından alabileceklerin: 


Habbo Kulüp


Habbo Kulübü, bir sürü harika avantajlara erişiminizi sağlayan özel bir üyeliktir! HC hakkında detayları öğrenmek için iligili SSS bölümüne bakınız. 

 

Mimarlar Klubü

Mimarlar Klübü , parmaklarınızın ucuna sanal mobilerle dolu bir depo ve zemin ayarları getiren aylık bir aboneliktir. İster sadece 14 günlük ve bir aylık üyelik satın alabilir veya abone olarak siz iptal edinceye kadar Mimarlar Kulübü abonesi olabilirsiniz. Böylece yüzlerce mobi ile istediğiniz her şeyi inşa edebilir, malzemelerinizi istediğiniz sıklıkta değiştirebilirsiniz.  Mimarlar Klübü hakkında detayları öğrenmek için iligili SSS bölümüne bakınız. 

Not: Mobi limitleri asla azalmaz. Eğer üyeliğiniz biterse mobi limitiniz değişmez ve oda inşa etmeye devam edebilirsiniz. Ziyaretçi kabul edebilmek ve Oda Gezgininde görünür olmak için aktif mimarlık kulübü üyeliğinizin olması gerekmektedir. 

 Mimarlar Klubü üyelik veya Aylık Abonelik seçeneklerine’ne göz atın!

Oda Paketleri 

Oda paketleri, bir sürü cool mobi ve özel bir rozet içeren özel bir tasarıma sahip ve önceden dekore edilmiş odalardır. Bazı oda paketleri özel mobilyalar veya kıyafetler bile içerir! Bir oda paketi satın almak, odayı yavaş yavaş kendiniz inşa etmeye kıyasla % 50'sinden fazla kar etmenizi sağlayacaktır, ne kadar zaman kazandığınızdan bahsetmiyoruz bile!

Oyun içi mağazadan alabileceklerin: 


Nadireler


Nadireler sadece bir kere satışa çıkan ve mağazaya bir daha gelmeyen özel mobilerdir. Nadireleri bulmak genellikle normal mobilerden çok daha zor olduğundan, genellikle Pazar Yerinde çok aranırlar ve sonuç olarak odanızı benzersiz hale getirmenizi sağlarlar. Nadireler özel ve mevsimsel etkinlikler sırasında oyun içi Mağaza'da satılır. 

Sezonsal ürünler

Sezonluk ürünler Mağazada sadece sınırlı bir süre için satılan mobilerdir, ancak daha sonra tekrar kullanılabilir hale gelebilir. Örnekler arasında kırılabilir mobiler, üretilebilir eşyalar, toplanılabilen setler ve mevsimsel koleksiyonlar sayılabilir.


Temel katalog

Bunlar Mağaza'da az çok kalıcı olarak bulunan yaygın ürünlerdir. Örnekler arasında kalıcı mobi koleksiyonları, kıyafetler, evcil hayvanlar, düzenekli mobiler, botlar ve kredi mobileri sayılabilir.

Web sitesi Mağazasından alabileceklerin: 

Krediler

Krediler, kısaca Habbo’da kullandığımız para birimidir. Kredi ile sahip olabileceklerinizle ilgili SSS bölümüne bakınız. 

 DAHASI VAR! Kredi aldığınızda:

 

-              Aldığınız her bir kredi için 1 Elmas kazanırsınız (Ayrıntılar aşağıda)

-              Her 120 krediye BONUS ÇANTA hediyesi

Elmas kazanmak için Kredi satın al!


Elmaslar

Elmaslar, her aldığınız kredi için kazanacağınız bir para birimidir. Satın aldığınız her 1 kredi için, 1 Pırlanta kazanırsınız.  Elmalarınızla sahip olabileceklerinizle ilgili SSS bölümüne bakınız. 

 

Elmasları, sadece Kredi satın aldığınızda edinebilirsiniz. Her  1 Krediye 1 Elmas kazanırsınız

 

Harcama limitleri

Habbo'nun farklı ödeme seçenekleri için farklı harcama limitleri vardır. Hepsi Habbo Yardım Masasındaki Harcama Sınırları sayfamızda listelenmiştir.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir