Battle Banzai nedir?

Battle Banzai'ye ne oldu? Yeni Habbo 2020'de oynayamıyorum.

Battle Banzai mobi şu anda yeni platformda uygulanmıyor ve bir süre daha uygulanmayacak. Daha fazla sayıda Habbo tarafından kullanılan bazı özelliklere öncelik vermemiz gerekti, bu nedenle bunlar Battle Banzai mobilerinden önce uygulanacak.

Battle Banzai'yi tekrar ne zaman oynayabileceğim?

Battle Banzai mobiden önce başka birçok şeyin uygulanması gerektiğinden spesifik tahminler veremeyiz. Battle Banzai mobi ve diğer özelliklerin 2021'de ne zaman yeniden uygulanacağı hakkında daha fazla haber alacağız. Şu anda çalışmayan mobi SSS listesine buradan göz atın.

Battle Banzai, kullanıcıların inşa edebilecekleri muhteşem bir oyundur. Oyunun amacı, her takımın ayrı bir rengi vardır ve sınırlı bir süre (30 saniye ile 10 dakika arası) içinde yer karolarını kilitleyerek puan toplamaları gerekmektedir. Üstüne çift tıklayarak veya üzerinden zıplayarak karo takımın rengini alır. Aynı takım tarafından üstüne üç kez tıklandığında karo kilitlenir. En yüksek puana sahip takım kazanır!

 

Nasıl kendi Battle Banzai oyunumu oluşturabilirim?

Aşağıdaki adımları takip ediniz;

 

 1. Odanıza gidin
 2. Oyun alanı sınırlamak ve oda  etrafında zemin ve engelleri belirlemek için Banzai fayansları yerleştirin.
 3. Her takım için her taraftan bir takım renk portalı ekleyin;  Mavi, pembe, sarı ve yeşil olmak üzere dördü tane bulunmaktadır.
 4. Oyun için zamanlayıcı tabloları yerleştirin.
 5. Çeşitli engeller ve tetik öğeleri (piramitler, ışınlanma veya hoşlandığın herhangi bir şey...) ekle
 6. Hazır olduğunda, arkadaşlarınızdan katılmalarını isteyebilirsiniz. Her takım için 5 oyuncu limiti bulunmaktadır.  
 7. Oyunu başlatmak için zamanlayıcıya tıklayın.

 

Battle Banzai nasıl oynanıyor? 

 1. Battle Banzai oynamak için;
 2. Battle Banzai alanına gidin. Otel ana sayfasında bulunan Odaları sekmesinin altında Oyunlar kategorisinin de birçok oyun bulabilirsiniz.
 3.  Kırmızı, mavi, yeşil ve sarı olmak üzere oluşturulmuş dört takımdan birini seçin. Her takım 5 oyuncu kapasitesi ile sınırlıdır.
 4. Oyun başladığı zaman, sınırlı bir süre (30 saniye ile 10 dakika arası) içinde yer karolarını. Üstüne çift tıklayarak veya üzerinden zıplayarak karoların takımın rengini alarak kilitlenmesini sağla. Aynı takım tarafından üstüne üç kez tıklandığında karo kilitlenir.
 5. Hareketli piramitler veya tuzak tele portlara dikkat etmeyi unutma, puan almanı engelleyebilirler.
 6. En yüksek puana sahip takım kazanır!

 

Battle Banzai oynamak için ücret ödemem gerekiyor mu?

Battle Banzai oynamak kesinlikle bedava. Kendi Battle Banzai oyununu yaratmak için Habbo mağazasından kredi karşılığında gerekli malzemeleri satın alman gerekiyor. Bedava oynamak için, sadece başka Habbo'lar tarafından açılmış oyun odasını bularak takımını seç ve oyunu başlatması için oda sahibinin gelmesini bekle.

 

Battle Banzai oynayarak üç çeşit başarı puanı sahibi olabilirsin. Birincisi, oyun sırasında karoları kilitlediğin için, ikincisi, Banzai alanı oluşturup oyunculara sahip olduğun için ve üçüncüsü ise oyunu kazandığın için.

Bu üç başarıyı kazandıktan sonra on altı başarı puanına daha sahip olarak daha iyisini yapabilirsin!

 

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir