Çocuğum Habbo'da güvende mi?

Habbo Otel, 7/24 denetlenmektedir. Moderasyon ekibimiz, Habbo Kurlları ve Şartlar ve Koşullar kısmında belirtilmiş kurallara uymayan Habboları uyarır ve/veya erişimini engeller. Yardım almak için, Habbolar ekranın sağ alt kısmında bulunan dişli simgesine tıklayarak 'Hesap ayarları' sayfası açmalıdır. burada güvenlik ve yardımla iglili bilgiler mevcuttur. Uygunusz bir davranışı raporlamak için doğru yeri kullanmak önemlidir. Örneğin, bir kişinin bir odada söylediği bir sözü raporlamak isterseniz, odanın sohbet geçmişi kısmından yapmalısınız. Bir odayı raporlamak isterseniz, oda bilgileri sayfasını kullanarak yapabilirsiniz. 

Ayrıca, bir odada rahat hissetmeyen Habbolar sol üst köşede bulunan düğmeyi tıklayarak odadan çıkabilir ve otelin ana sayfasına dönebilirler. 

Oyundaki bütün konuşmalar paylaşılmadan önce filtreden geçer. Sistem zorbalık, küfür, ırkçılık ve cinsellik içerikli ve çocuklar için uygun olmayan diğer bütün kelimeleri filtreler. İsimleri Habbo mottoları ve uygunsuz oda isimleri de filtrelenir. Filtreleme şartları belirli aralıklarla düzenli olarak güncellenir ve yüzlerce farklı kelimeyi içerir. 

Ayrıca, kullanıcılarımızla birlikte devamlı olarak çalışarak otele güvenli girmeleri ve interneti güvenli kullanmalarını garantilemeye çalışıyoruz. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için ebeveynler için bilgiler kısmına göz atabilirsiniz. 

Lütfen çocuğunuzu Habbo'da güvende tutabilmemiz için güvenlikle ilgili tüm bilgiler ve kötüye kullanımı bildir kısımlarını çocuğunuz oyuna başladan önce beraber okuyunuz. 

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir