Habbo Arkadaş Listesi

 

Habbo'ya bağlandıktan sonra, muhtemelen oluşturduğunuz arkadaşlarınızla konuşmak isteyeceksiniz!  Arkadaş listesi, Habbo içerisinde nerede olursan ol arkadaşlarınla iletişimde kalmanı sağlar. Aşağıda Habbo arkadaş listeleriyle ilgili bütün bilgileri öğrenebilirsiniz. 

Nasıl arkadaşlık isteği gönderir ve kabul ederim? 

Arkadaşlık istekleri profili penceresinden gönderilir, kabul edilir ve reddedilir. Gelen arkadaş istekleriniz, gönderenin profilini açabileceğiniz ‘kişi’ penceresinin arkadaşlar bölümünde de listelenir.

Arkadaşlarımı nereden bulabilirim? 

Arkadaşlarınız, ana görünümden açabileceğiniz 'insanlar' penceresindeki arkadaşlar kısmında listelenir.  Her avatarın profilinde de sizinle arkadaş olup olmadığo bilgisi yer alır. 

Arkadaşlık listesindeki yıldızlar nedir? 

Arkadaş listenizdeki arkadaşlarınız yıldızlayabilir veya yıldızlarını kaldırabilirsiniz. Yıldızlar, yalnızca sizin kullanımınız için ne anlama geldiklerini ifade eder. Ancak yıldızlı arkadaşlar en üstte sıralanır, böylece onları en iyi arkadaşlarınıza kolayca erişmek için kullanabilirsiniz.

Bir arkadaşımın en son ne zaman Habbo'da olduğunu nasıl öğrenebilirim? 

Her avatarın profilinde online durumları ve en son ne zaman giriş yaptığı bilgisi görünmektedir. Lütfen unutmayın, Habboların bu bilgiyi gizleme yetkisi bulunmaktadır. 

"Takip Et" nedir?

Size, arkadaşlarınızın bulunduğu aynı yere atlamanız uygulanan çok pratik bir yol sunuyoruz. Sadece takip etmek istediğiniz arkadaşınızın profiline tıklayın ve 'Takip et' butonuna basın. Unutmayın, eğer arkadaşınız sizin erişiminiizn olmadığı bir odadaysa takip edemezsiniz. Bu yöntemi kullanarak, arkadaş listenizde bulunanlar da sizin bulunduğunuz yere geçiş yapabilirler. Bu yüzde listenize arkadaş eklerken dikkat etmenizde fayda var.

Habboların beni takip etmesini nasıl durdurabilirim?

Sizi izleyen birini durdurmak istiyorsanız, tek çözüm arkadaşlar listenizden bu kişiyi kaldırmaktır. Eğer, sizi izleyen herkesi durdurmak istiyorsanız, gizlikik ayarları kısmında takip edilebilirlik kısmını kapatmanız gerekir. Lütfen unutmayın, talip edebilme özelliği sadece arkadaşlar içindir, yani eğer bir Haboyla arkadaş değilseniz zaten sizi takip edemez. Online statü durumunuzu kapatmanız da takip edilme özelliğini kapatır. 

Bir arkadaşımı nasıl silebilirim?

Silmek istediğin arkadaşının profilini aç ve arkadalıktan kaldır yazan butona bas. 

Neden eski arkadaşlarımdan bazıları arkadaş listemden çıkarıldı?
Unity istemcisinin 2020'de piyasaya sürülmesinden bu yana, kalıcı olarak yasaklanmış Habbo'lar arkadaş listenizde gizlendi. Herhangi bir nedenle yasaklanmadıkları takdirde, arkadaş listenizde tekrar görüneceklerini unutmayın.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir