Habbo Karakterimi nasıl kontrol edebilirim?

Habbo'ya katıldıktan sonra, şimdi sıra oyun içerisinde Habbo karakteri ile neler yapabileceğini bilmekte. Aşağıdaki sık karşılaşılan soruların yanıtları yardımcı olabilir!

Nasıl sohbet edebilirim?
Oda içerisindeyken ekranın altındaki "sohbet giriş kutusu" düğmesini tıklayıp daha sonra konuşmak için geri dön tuşuna (ya da 'enter') tuşuna basın. Bu kadar basit!

Görünüşümü nasıl değiştirebilirim?

Görünüşünüzü değiştirmek çok kolay! Sol alt köşede bulunan avatarına tıkla ve çıkan menüden 'Görünümler'i seç. Veya, odaya gidin ve Habbo'nuzu tıklayarak açılan kutudaki "Kıyafetlerim" seçeneğini seçin. Buradan yeni bir görünüşünüzü seçebilirsiniz. Habbo Kulüp (HC) üyeleri için, daha fazla renk ve kıyafet de mevcuttur.

Nasıl yürüyebilir, oturabilir ve uzanabilirim?

Yerdeki zemini tıklayarak etrafta dolaşabilir veya bekleyebilirsiniz. Habbo’nuz bu tıkladığınız alanda hareket edecektir.  Oturmak veya uzanmak için, koltuk veya yatak altındaki zemini tıklamanız yeterli.

Nasıl dans edebilirim?

Dans etmek için, Habbo’nuz üzerine tıklayın ve açılan menüden "Dans"ı seçin.

Nasıl el sallayabilirim?

El sallamak için  Habbo’nuz üzerine tıklayın ve açılan menüden "El Salla"yı seçin

Nasıl fısıltılı konuşabilirim?
Sizi duymasını istediğiniz Habbo'nun başının üstüne tıklayarak,  'Fısılda' seçeneğini seçin ve Sohbet kutusuna mesajınızı yazıp <Enter> veya <geri dön> tuşuna basın. Böylece mesajınızı sadece seçtiğiniz Habbo duyabilecektir.

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir