Oda Denetim Hakları

Habbo Odalarını Denetle 

Artık kendi odalarından sen sorumlu olacaksın. Habbo topluluğumuzu daha eğlenceli ve güvenli bir yer haline getirmek için sana daha fazla görev düşüyor.

Odamı denetlemek ve yönetmek için ne tür haklarım var?

At: Seçili oyuncuyu odanızdan atmanızı sağlar. Atılan Habbo, odanız kapalı veya dolu değilse daha sonar geri gelebilir.

Engelle: Seçili oyuncuyu odanızdan kalıcı olarak atmanızı sağlar. 

Engeli Kaldır: Daha önce engellediğiniz kişilerin engelini kaldırır. Eğer biraz aceleci ve sert davrandığınızı ve uyguladığınız engeller yüzünden artık kimsenin odanıza gelmediğini düşünüyorsanız uyguladığınız engelleri kaldırabilirsiniz.

Oda denetim haklarını nasıl kullanabilirim?

Oda sahipleri ve grup yöneticileri denetlemek istedikleri Habbo'ya tıklayabilir ve daha sonra 'at' ya da 'engelle' seçeneklerinden birini seçebilirler. 

Engellenen Habboları görmek için ana grup odası ayarlarını açmanız gerekir. Burada, engelini kaldırmak istediğiniz Habboyu seçerek tek tıkla engellenmesini geri alabilirsiniz. 

Diğer Habbolara grup ana odamı yönetme hakkını nasıl veririm?

Grup üyelerinin haklarını yönetmek için grup profili sayfasını açın. burada grup üyelerini göreceksiniz. Grup sahibi olarak diğer insanları yönetici yapma hakkınız bulunmaktadır. Yöneticiler grup ana odasından diğer kullanıcıları atma, engelleme ve engeli kaldırma haklarına sahip olurlar. 

Kim engeli kaldırabilir?

Sadece oda sahibi ve grup yöneticileri engellenmiş kullanıcıların engellerini kaldırma hakkına sahiptir.

Bir kullanıcı beni yasaklarsa veya atarsa, yine de Habbo'ya geri dönebilir miyim?
Elbette. Odadan atma ve yasaklama yalnızca yapıldığı odayı etkiler.

Oda denetim araçlarının bana ne yararı olabilir?

Odanızda neler olup bittiğini öğrenmek için kullanabilirsiniz: sizi rahatsız eden ve oyununuzu bozmak isteyenleri susturmak, odanıza erişimlerini kısıtlamak artık sizin elinizde.... Ayrıca Habbo topluluğumuzu daha güvenli, huzurlu ve eğlenceli tutmak için yardım etmiş oluyorsunuz. Bu haklar bütün aktivitelerinizi huzur içinde devam ettirmenize yardımcı olur: konuşmalar, odadan atma savaşları gibi bir çok problem bu denetim haklarıyla çok daha kolay yönetilir. 

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir