Satılabilir Kıyafetler

 Habbo Modası ile Tarzını Bul

 

Habbo Modası Nedir?

Habbo Couture, Habbo'da takas edilebilir ve satılabilir kıyafetleri ve aksesuarları tanımlayan bir terimdir. Bunları oyun içi mağazadan satın alabilir ve onları avatarınıza bağlayana kadar (aşağıya bakın) Pazar Yeri'ni kullanarak diğer Habbolarla ticaret yapabilirsiniz.

Bir giysiyi veya aksesuar öğesini avatarıma nasıl bağlarım?

İlk olarak, envanterinizdeki öğeyi bulun ve odanıza yerleştirin. Ardından "Kullan" ı tıkladığınızda kıyafetleri görünüm düzenleyicinizde bulabilirsiniz. Bir giyim eşyasını bağladıktan sonra artık mobilya olarak mevcut değildir, bu yüzden takas edemezsiniz - bu, avatarınızın sahip olacağı ve kalıcı olarak giyebileceği bir giyim eşyasıdır.

Giyim eşyamı bağladım ama bulamıyorum. Nerede olabilir?

Bir giyim eşyasını avatarınıza bağladıktan sonra, kalıcı olarak görünüm düzenleyicinize eklenir. Her bir giysi, avatarınızın vücudunun üzerine oturduğu kısma göre farklı kategorilere ayrılır. Yani üstleri gömlek sekmesinde, altları pantolon sekmesinde ve benzeri olacaktır. Kedi kıyafeti gibi bazı eşyalar birkaç bölüme yayılmış olarak bulunabilir: kazak, gömlek, pantolon ve pençelerin hepsi ilgili bölümlerinde bulunur.

Kıyafetlerimin renklerini nasıl değiştirebilirim?

Kıyafetlerini avatarına bağladıktan sonra artık avatar düzenleyicisi koleksiyonunun bir parçasıdır ve renklerini tıpkı diğer kıyafetlerde olduğu gibi değiştirebilirsin.

Kıyafetlerini odama yerleştirdikten sonra takas edebilir miyim?

Evet, kıyafetleri avatarınıza bağlamadığınız sürece, normal bir mobi olarak varolurlar: bir odaya yerleştirebilir, alabilir ve başkalarıyla ticaret yapabilirsiniz.

Habbo Couture kıyafetleri sadece HC üyeleri için midir?

Hayır, Habbo Moda herkesin kullanımına açıktır! 

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir