Mimarlar Kulübü nedir?

Mimarlar Kulübü Nedir?

Mimarlar Kulübü, (BC olarak da bilinir) Habbo içinde bulunan bir üyeliktir. Birliğe üye olduğunuzda, Mimarlar Kulübü deposundaki eşyaları kullanma hakkına, yer planlayıcısı kullanmaya ve bir dizi başka avantaja hak kazanıyorsunuz. 

Miamarlar Kulübü Deposu Nedir?

BC Deposu neredeyse sınırsız miktarda mobilyayı ödünç alabileceğiniz bir yerdir. Şimdiye kadar oluşturduğumuz tüm mobilyaların büyük çoğunluğunun yanı sıra tatil dönemlerinde ve özel mevsimlik kampnayalar da hazırlıyoruz. (Geçmiş Yeni yıl mobileri , Habboween olayları vs.).
 
Kulübün Deposundan herhangi bir zamanda ödünç alabileceğiniz eşya sayısının üst sınırı vardır. Bu sınır iki şekilde artırılabilir. Her ay, eğer BC üyesi olursanız, mobilya limitiniz 250 şer şekilde artar. BC Yükseltmelerinde furni limitinize uzatmalar da yapabilirsiniz. 

BC üyeliğinin faydaları nelerdir?

  • Özel mobilyalar, alfabe blokları ve geometrik şekil blokları da dahil olmak üzere BC deposundan ürün ödünç alabilme. BC deposundan ödünç alınan mobilyaları kullanan odalara diğer Habboların girmesine izin verme hakkı.
  • Kat planı düzenleyicisine kendi özel oda düzenlerini kaydetme ve düzenlenmiş odalarda ziyaretçi alma hakkı.
  • Ödünç alınan BC mobi sınırına kalıcı artışlar.
  • BC üyeliği başarısı. 

Mimarlar Kulübü üyeliğini nereden alabilirim?

Habbo alışveriş sayfamızdan veya oyun içi mağazadan 31 günlük üyelik satın alabilir veya otel içindeki mağazamızdan özel kutu üyelik çeşitlerinden satın alabilir ve istediğin zaman kullanabilirsin.  Bu kutular aynı zamanda takasa açık ürünlerdir ve PazarvYerinde diğer oyuncular tarafından bazen daha uygun fiyatlara da satılmaktadırlar.

Kaç günlük BC üyeliğim kadlığını nasıl görebilirim?

Cüzdanınızda, oyun içi Dükkanda ve BC deposunun kendisinde ne kadar BC üyeliğinizin kaldığını görebilirsiniz. Ayrıca BC deposundan kaç adet mobilya ödünç aldığınızı ve BC deposu içindeki mevcut mobi limitinizi de görebilirsiniz.

Diğer Habbolara BC üyeliği hediye olarak verebilir miyim?

BC üyelik kutularını oyun içi Dükkanın premium bölümünden satın alabilir ve diğer Habbolarla takas edebilirsiniz.

Ayın ortasında BC'ye katılırsam, yalnızca 15 gün süreyle üye mi oluyorum?
Hayır, katıldığınız tarihten itibaren ödediğiniz gün sayısı ona göre hesaplanır. 

Eğer üyeliğimin süresi dolarsa, odalarıma ne olur?

BC üyeliğiniz biterse, BC Deposundan ödünç alınan mobilya içeren odalar kilitlenir. Bu odalara yalnızca siz girebilirsiniz: a) ödünç alınan eşyaları odadan kaldıracak veya b) tekrar Builders Club'a üye olacaksınız.

Üyeliğim bittikten sonra düzenlenmiş kat planları olan odama ne olur?

BC üyeliğiniz biterse, düzenlenmiş kat planı içeren odalardan herhangi biri kilitlenir. Bu odalara, a) kat planını sıfırlayana veya b) BC üyeliğinizi güncelleyene kadar yalnızca siz girebilirsiniz. Yalnızca bu kural getirildikten sonra düzenlenen odalar etkilenir.

Aboneliğim / üyelik bittiğinde mobilya limitim sıfırlayacak mı?
Hayır, BC üyeliğiniz tükendiğinde mobilya limitiniz etkilenmeyecektir.

Abonelik / üyelik satın almadan önce Mimarlar Kulübünü deneyebilir miyim?

Üye olmadan BC deposundan herhangi bir mobilya ödünç alabilir ve kat planı düzenleyicisini de deneyebilirsiniz. Üye olmadan kat planınızı kaydedemeyeceğinizi unutmayın.

 

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir