Habbo Way

Habbo Way nedir?

Habbo Way, Habbo Otel’de nasıl davranılması gerektiğini belirleyen bir rehberdir. Habbo Way kurallarının ihlal edilmesi kabul edilmez ve Habbo Otelinden men edilme sebebidir.


Habbo Way, oyuncuların basit bir şekilde takip edebilecekleri basit kurallar dizidir. Habbo Wayi buradan öğrenebilirsiniz. 


Ayrıca Kullanım Şartlarımızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Neden Habbo Way kuralları var?

Habbo, insanların rahatlayabilecekleri, güvenli bir ortamda iyi vakit geçirerek yeni arkadaşlar edinebilecekleri bir yerdir. Habbo Way kuralları burayı güvende tutmaya ve bu güvenli ortamı tehdit edici davranışları uzak tutmaya yardımcı olmaktadır.

 Birisi Habbo Way kurallarını yıkarsa ne yapmalıyım?

Habbo way kurallarını yıkan birisini görürseniz ve bu size rahatsız ediyorsa onu engelleyebilirsiniz. Bu onların sohbetlerini pencerende görmeni engeller.  Lakap takılması, küfür edilmesi veya seni rahatsız eden her durumda bu uygulamayı kullanabilirsin. Sohbet, gerçekten saldırgan, ırkçı veya nefret dolu tehditler içerdiğini düşünüyorsanız  "yardım çağrısı" göndererek görevli Moderasyon ekibine rapor ederek odayı terk edin veya söz konusu Habbo’yu engelleyin.

Peki ya ben Habbo Way kurallarını yıkarsam ne olur?

Habbo Way kurallarını ihlal etmeniz durumunda Habbo'dan atılır veya uzaklaştırılacaksınız. 

Neden bazen yazdıklarım ‘bobba’ şeklinde görünüyor?

Habbo'nun her yerinde kelime filtrelemesi çalışmakta ve saldırgan, cinsellik içeren, e-posta adresi veya telefon numarası gibi sakıncalı kelimeleri filtrelemektedir.  

Sakıncalı olduğu düşünülen kelimeler yerine 'bobba' gelmektedir. Filtre sistemi, Habbo isminiz ’de, görev tanımınız ’da, notlarınız ve tüm mesajlarınız ’da çalışmaktadır..

Kelime Filtrelemesini engellersem ne olur?

Eğer kelime filtresini engellerseniz Habbo'dan engellenirsiniz.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir