Kredi Mobilerinde takas güncellemesi

Habbolar arasında yapılan takas uygulamasında birkaç değişiklik yaptık

 

Bugünkü değişiklikler;

 

  1. Aşağıda işaretli yerde görüldüğü gibi artık birden fazla aynı ürünü takas yapabileceksin.
  2. Kredi Mobilerinden birini (2016 Bobba suyu, altın külçe veya bronz para vb.) takas ile aldığın zaman kredi mobisi değil de o mobinin değerinde Habbo kredisi otomatik olarak hesabına geçer. Örneğin Altın külçe mobisini bir arkadaşından takas olarak aldığın zaman Altın külçe sana gelmeyecek onun yerine altın külçenin değerinden yani 50 Habbo Kredisi hesabına geçecektir. Bu sadece kredi mobilerinde geçerlidir.  Normal mobiler her zamanki gibi ürünlerin arasına geçer.

 CFC_TR.png

 

Neden bu değişikliği yaptık?

  • Birden fazla ürün takası yapmak isteyen Habboların işini daha kolay hale getirmek için
  • Takas yaparken sadece mobi yerinde kredi mobilerindeki kredi değerini görmek ürünlerin gerçek değerinin fark edilmesinde yardımcı olacaktır.
  • Yıllardır kredi mobileri ile ve hileli takaslar arasında bir bağ olduğunu ve bununla mücadele etmek için takas yapan oyuncuya kredi mobisi yerine değerinde kredi tutarının gitmesinin yardımcı olacağını düşünüyoruz.

 

Kredi Mobisi nedir?

Kredi Mobisi, üzerine çift tıklayarak Habbo kredisine çevirebileceğiniz ürünlerdir. Örneğin Altın Külçe, Bronz para, 2016 Bobba suyu gibi… Bu mobiler genellikle takas yaparak kullanılmaktadır.

 

NOT: Kredi Mobileri Pazar yerinde satıldığı zaman, satın alan kişi satın aldığı ürünün değerinde kredi alacaktır.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir