Etkinlik Promosyonu

Oda etkinliğinizi diğerlerinden ayırmak için bilmeniz gereken herşey burada. 

Oda etkinliğimin promosyonunu nasıl yapabilirim? 

Oda bilgileri sayfasını açınız ve etkinlik oluşturma butonunu tıklayınız. Daha sonra etkinliğinizin detaylarını karşınıza çıkan ekrana girmeniz gerekmektedir. Bilgileri doldurmayı tamamladığınız zaman bütün Habbolar etkinliğinizle ilgili bütün detayları ve ödeme yaptığınızı öğrenebilecek ve odanız gezginde 'Etkinlikler' kısmında bütün otelin görebileceği şekilde yer almış olacak. 

Eğer etkinliğimin promosyonunu daha uzun süre yapmak istersem ne olacak? Daha uzun süre görünme satın alabilir miyim? 

Evet. Yukarıda anlattığımız süreci tekrar ederek daha fazla görünürlük sağlayabilirsiniz. Her satın alışınızda 2 saat olarak eklenir.  

Kaç saat oda görünürlüğü alabileceğimin bir sınırı var mı?

Şuan için limit bulunmamaktadır.

Odamın Gezginde ne kadar daha görüneceğini nerden kontrol edebilirim? 

Etkinlikler kategorisi promosyonu yapılan bütün odaları gösterir. Odalar kalan zamanlarına göre sıralanır yani eğer 85 dakikanız kaldıysa ve diğer odaların daha az zamanı kaldıysa sizin odanız en yukarıda gözükür. Son 1 dakika kala ise odanız en altta görünür. Ne kadar görünülürlüğünüzün kaldığını öğrenmek için Gezgindeki bilgilendirme penceresine bakınız. 

Görünürlük sürem dolarsa odama ne olur? 

Etkinlikler kategorisinden otomatik olarak çıkar. 

Promosyonu yapılan odalar kontrol edilir mi? 

Evet! Aynı diğer odalar gibi promosyonlu odalar da moderasyon altındadır, yani Habbo'ya uygun bir oda oluşturduğunuzdan emin olmanız lazım :) 

 

 

 

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir