Habbo 2020: Kazançlar

Kazançlar nedir? 

Kazançlar, Habbo'daki çeşitli aktivitelerden kazandığınız krediler, ördek kredileri vb.dir.  Kazançlar penceresi, bekleyen gelirlerinizi ve hediyelerinizi görebileceğiniz ve toplayabileceğiniz yerdir. Fikir şu ki, bir şey kazandığınızda, doğrudan cüzdanınıza gitmez, bunun yerine bu pencereden görebileceğiniz ve toplayabileceğiniz 'kazançlar' olur.

Neden kazançlar panceresi yaratıldı? 

Kazanç penceresi, aldığınız şeyin farkında olmanızı ve başka ne elde edebileceğiniz konusunda iyi bir fikre sahip olmanızı kolaylaştırır.

Kazançlarımı nerede bulabilirim? 

Kazançlar penceresi, ekranın sağ üst köşesinde Mağaza düğmesine yakın bir düğmeyi tıklayarak açılabilir. Her zaman erişilebilirdir ve toplanacak bir şey olduğunda size bildirilir. Pencere, her bir gelir kaynağı için ayrı bir bölüm içerir. Belirtilen kaynaklar içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir: HC Payday, günlük hediye, seviye ilerleme ödülleri ve başarı ödülleri.

Kazançlardaki para birimi ile cüzdanımdaki para birimi arasındaki fark nedir? 

Kazançlar kazandığınız ancak henüz toplanmadığınız şeylerdir. Yalnızca cüzdanınızdaki krediler vb. birimler satın alma veya diğer etkinliklere katılmak için kullanılabilir. Ayrıca bakınız: kasa.

Kazançlarım zaman aşımına uğrar mı? 

Kazançlarınızın çoğunun süresi dolmaz. Bazı istisnalar vardır: günlük hediyeler her zaman sadece bir günlük değer verir (yani günleri atlarsanız geriye dönük olarak birkaç hediye alamazsınız) ve Habbo Club'un aylık hediyesi benzer şekilde çalışır: beklemede olan birden fazla hediye toplayamaz ve hepsini sonradan toplayamazsınız. 

Eski kullancılar

Eski Flash işlertimcisinin kazanç özelliği olmadığından, bazı kazançların hiç bulunamadığını ve bazılarının farklı yerlerde ele alınabileceğini unutmayın. Eski kullanıcı olarak oynasanız bile kazançlarınız birikmiş olarak gelir ve  Habbo 2020'ye giriş yaptığınızda bulacağınız için kaybolmaz.

 

 

 

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir