Seviye ilerlemesi

Seviye ilerlemesi nedir?

Avatar seviyesi Habbo'da yapabileceğiniz çeşitli aktiviteleri ölçer ve tek bir ilerleme puanına çevirir. Oyun tarzınızı kısıtlamaz veya sizi belirli görevleri yapmaya zorlamaz, ancak elbette Otel'de ne yapmanız gerektiği konusunda size ilham verebilir. Seviye ilerlemesi, Habboların daha rekabetçi bir şekilde zaman geçirdiği bir şey olabilir.

 

İlerleme puanı bana nelerden gelebilir? 

Puan dökümü, seviye ilerleme görünümünde gösterilir. Aşağıda size ilerleme puanı veren etkinlik kategorileri verilmiştir:

  • Başarı seviyeleri kazanmak: Her başarı seviyesi için bir puan alırsınız. Bu, eski Flash tabanlı istemcideki "başarı puanı" ile ilgili değildir. Eski, kaldırılmış başarılar sayılmaz, ancak "arşivlenmiş" olanlar sayılır.
  • Rozetleri kazanmak: Başarı rozeti olmayan sahip olduğunuz rozet başına bir puan alırsınız. (Bunun nedeni, başarı rozetlerinin başarı puanına dahil edilmesidir.)
  • Oda sahipliği: Üst düzey Habbolar odanızı ziyaret ettiğinde puan alırsınız. Diğer bir Habbo'nun odanızda geçirdiği dakika sayısı avatar seviyesiyle çarpılır ve ardından yüksek bir sayıya bölünerek size bir puan verilir.
  • Sahip olunan mobi: sahip olduğunuz farklı mobi türleri için puan alırsınız. Sahip olduğunuz her benzersiz öğe için bir puan alırsınız. Kopyalar sayılmaz, kamera fotoğrafları veya yapışkan notlar da sayılmaz. BC Depo mobilyası da sayılmaz. Bu puanın, öğelerden kurtulmanıza/satın almanıza bağlı olarak artacağını ve azalacağını unutmayın.

Matematik nasıl çalışır?

Her bir puanlama kategorisinde ne kadar kazanabileceğinizin bir sınırı yoktur. Bununla birlikte, toplam puanınız için, her kategori, bir önceki kategorilerin toplam puanı için sayıldığı kadar çok puan verir.

İşte bir örnek: Başarılardan 20 puan, rozetlerden 5 puan ve sahip olunan mobilyalardan 40 puanınız varsa, toplam puanınız 20 + 5 + 25 = 50 puan olacaktır. Bu ödüller, birden fazla kategoride aktif ve başarılıdır, çünkü sadece bir yığın pahalı mobilya satın alarak zirveye ulaşamazsınız.

Puanlarım neden düştü?

Eşyalarınızı kaybederseniz, ör. bunları pazar yerinde satarsanız veya evcil hayvanınız yerse, mobilya puanınız düşebilir. Böyle bir durumda bile, ulaştığınız avatar seviyesini kaybetmezsiniz.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir