Neden grupları değiştirdiniz?

Bir grubu oluşturduktan sonra neden artık düzenleyemiyorsunuz?

Unutulmaması gereken önemli bir nokta, grupları oluşturulduktan sonra düzenleme özelliğini henüz uygulamadığımız, ancak gelecekte uygulanabilecek bir işlev olduğudur.

Ancak, şu anda düzenlenemeyen grupların bir avantajı, örneğin takas gibi ortak bir ilgi alanına sahip bir grup oluşturamaz ve ardından grubu tamamen değiştiremezsiniz. Bu, mevcut üyeler için bir trolleme biçimi olarak görülebilir ve bunu önlemek, topluluk için olumlu olabileceğini düşündüğümüz bir şeydir.

Grupları düzenleyememenin ikinci bir yararı, grubu oluşturan Habboların, grubun sağlam, temel ve kalıcı bir amaca sahip olmasını sağlamak için daha fazla zaman harcayabilmesidir. Bu, üyeler için daha faydalı olan daha uzun ömürlü ve daha olumlu gruplara yol açabilir.

 

Maksimum üye sayısı neden sınırlıdır?

Bu bir oyunlaştırmadır. Başlangıçta her şeyi doğru yapmak yerine, limiti artırmak için en baştan başlar ve seviye atlarsınız. Bu oyunlarda yaygındır ve topluluğumuz için olumlu, ödüllendirici bir şey olduğunu düşündüğümüz bir şeydir.

Seviye atlamak aynı zamanda grup üyelerinin katılımı için ek bir aktivite veya hedeftir. Üyelerin birleşik seviyelerine bağlı olarak maksimum üyele sahip olmak aynı zamanda gruplar için birbirleriyle rekabet etme fırsatları yaratır.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir