Satılabilir Oda Paketleri

Neden sadece Mimarlar Kulübü üyeleri satılabilir oda paketleri özelliğini kullanabilir?

Mimarlar Kulübü (BC) üyeliğine ekstra değer vermek istedik. Ayrıca, satılabilir oda paketleri özelliği daha çok mimarlıkla ilgilidir, bu nedenle bunu kullanabilmek için Mimarlar Kulübü üyesi olmak gereklidir.

Özellik neden AIR istemcisinde değil de yalnızca Unity'de mevcut?

Uzun vadede, planlarımız AIR istemcisini sonlandırmaktır. Unity istemcisine yeni özellikler eklenecektir ve geliştirmelerimiz neredeyse sadece bu platfrom için yapılmaktadır. AIR istemcisi, süreç tamamlanana kadar topluluğumuzun kullanması için korunacaktır.

Paket satın almak için nereye gitmeliyim?

Diğer Habbo'lar tarafından yapılan paketleri satın almak ve kendi yaptıklarınızı satmak için Gezgindeki "Popüler" sekmesinin yeni "Oda paketleri" bölümünü ziyaret edin. Burada, diğer Habbo'lar tarafından oluşturulan paketlere göz atabilirsiniz. Bir tane satın almak için paketin oda bilgisi penceresini açın. Bu aynı zamanda, kendi yaptığınız paketleri geri çekebileceğiniz yerdir.

Diğer Habbolar tarafından yapılan bir paket satın aldığımda indirim alır mıyım?

Evet - başka bir Habbo tarafından yapılmış bir paket satın aldığınızda, paketteki en pahalı ürün hariç tüm indirimdeki ürünlere %10 indirim alırsınız. Paketi gerçekten satın almadan önce tam olarak ne kadar ödeyeceğiniz netleşecektir: tüm fiyatlandırma ayrıntıları görünür olacaktır. Yani tam mobi fiyatı, indirimli mobi fiyatı, satıcının tahsil ettiği fazladan ve toplam tutar.

Paketleri nasıl satarım?

BC üyeleri, oda bilgi penceresinden paketlerini diğer Habbolara satabilir. Bazı ürünler satmayı planladığınız odada yer alırsa, satışa çıkarmaya çalıştığınızda odanın reddedilmesine neden olabilir. (Sonraki SSS'ye bakın.)

Oluşturduğum paketlerde hangi öğeleri kullanamam?

Genel anlamda, yalnızca paketi satışa sunduğunuz anda Mağazada bulunan ve satın alınabilen öğeleri kullanabilirsiniz.

Aşağıda, paketinizin reddedilmesine neden olacak bir mobi listesi bulunmaktadır:

 • Nadire eşyalar (LTD'ler veya Bonus Enderler dahil)
 • Bütün kredi mobileri
 • HC üyeliği gerektiren öğeler
 • Canavar bitkiler
 • Grup mobileri
 • Kamera fotoğraf mobisi
 • Kupalar
 • Evcil Hayvan yemekleri
 • Mimarlar kulübünden özel ürünler,teklifler, oda paketleri, hediye takvimleri, koleksiyon setleri veya eski görevler
 • Satılmayan ürünler (önceki kırılabilir eşyalar ve bunların ödülleri, üretim ödülleri, markalı eşyalar, geri dönüştürülmüş eşyalar, akriflik ödülleri, kaldırılan eşyalar, özel hediyeler vb.)

Yapışkan notlar eklerseniz, tüm pedin fiyatı zaten başlamış / başlatılmış olan her not için sayılacaktır.

Hiçbir evcil hayvan veya bot, diğer Habbolara satılmak üzere paketlere kopyalanmayacak ve Navigator'da gösterilen önizlemede de görünmeyecekler.

NOT: Paketiniz reddedilirse, reddedilmesine neden olan öğelerin bir listesi gösterilir.

Her paket satışı için ne kadar kazanırım ve bu nasıl hesaplanır?

Bir paket sattığınızda şunları elde edersiniz:

 1. Pakette indirim yapılan ürünlerin ödenmiş kredi fiyatının %10'u. (Yukarıdaki "Diğer Habbo'lar tarafından yapılmış bir paket satın aldığımda indirim alır mıyım?" Sorusuna bakın)
 2. Satıcı olarak tanımladığınız ekstra fiyat eksi %10 ücret. Satılabilir oda paketleri özelliğinin kötüye kullanılmasını önlemek için ücret uygulanır.

Paketlerin satışından kazanılan tüm kredilerin, kazanç pencerenizin "Oda paketleri" adlı yeni bir bölümüne gideceğini unutmayın.

Sattığım paketler için ekstra ücret alabilir miyim?

Evet. Habboların tasarım için  veya sadece paketi beğendikleri ekstra ödeme yapacağını düşünüyorsanız ekstra ücret talep edebilirsiniz. Lütfen bu ekstra tutarın %10 ücrete tabi olacağını unutmayın. Satılabilir oda paketleri özelliğinin kötüye kullanılmasını önlemek için ücret uygulanır.

Paketim Navigator'da satış için ne kadar süre görünecek?

Paketiniz satış için kabul edilirse, Navigator'da bir hafta boyunca görünür olacaktır.


Kendi paketlerimi satın alabilir miyim?

Hayır.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir