Avatar içerik menüsünü kullanarak mobi-mobi takası

"Avatar içerik menüsü" nedir?

Bu, başka bir Habbo'ya tıkladığınızda görünen menüdür.

Avatar içerik menüsünü kullanarak takas yapmak için neler gerekir?

  • Seviye 15 veya üzerinde olmanız gerekir.
  • Bir ticaret ruhsatınızın olması gerekir.
  • Takas kilidi aktif olmamalıdır.

Başka bir Habbo ile nasıl doğrudan takas açarım?

Yukarıdaki gereksinimleri karşılıyorsanız, takas başlatmak istediğiniz Habbo'ya tıklayarak avatar içerik menüsünü açın. Orada, 'Takas' seçeneğini görebileceksiniz (yukarıdaki gereksinimleri karşılıyorsanız).

'Takas'a tıklamak, takas yapmak istediğiniz avatara bir bildirim gönderir. Ayrıca ekranınızda takas penceresini açacaktır. Diğer Habbo'nun takas talebini kabul etmesi gerekiyor, bundan sonra ikiniz de takas yapabileceksiniz.

İçerik menüsü takas yöntemini kullanırken neden sadece 6 yuvam var da takas masalarını kullanan Habbo'ların 12 tane var?

Takas masaları, daha kaliteli bir takas yöntemi olacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanılmak üzere odalara yerleştirilmesi gerekiyor ve 10 krediye mal oluyorlar. Bunun karşılığında ek işlevsellik elde ediyorsunuz- bunlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için takas masaları SSS'sine bakın.

 

Neden slot sayısı Gezgin Satıcı başarımla belirleniyor?

Çok fazla takas yapan Habbolara bir başarı hissi vermek için bu mobi-mobi takas yöntemini kullanırken sahip olduğunuz slot sayısını Gezgin Satıcı başarınıza bağladık. Bu, oyunlarda yaygındır ve bunun Habbo için olumlu bir şey olduğunu düşünüyoruz.

Aşağıdaki ilgili limitleri kontrol edin:

Seviyeye ulaşılamadı: 2 slot
Seviye 1: 4 slot
Seviye 2: 6 slot 

12 slota kadar erişim sağlamak için bir takas masası kullanın.

Avatar içerik menüsünü kullanarak takas talebinde bulunmak neden takas yapmak istediğim Habbo için otomatik olarak bir takas penceresi açmıyor?

İstenmeyen takas pencerelerinin açılmasını ve buna bağlı olarak oyunun bozulmasını durdurmak için başka bir Habbo sizinle takas yapmak istediğinde bildirimler sunmaya karar verdik.


İşlemleri başlatmak için neden seviye 15 veya daha fazla olmanız gerekiyor?

Takasa bir önem ve değer duygusu vermek istedik. 15'ten daha düşük bir seviyeye sahip Habboların bile hala takas yapabileceklerini hatırlatmak isteriz, sadece bunun için başka birine ihtiyaçları vardır. Böylece, örneğin, rol yapma ve fan sitesi odalarındaki etkinlikler için kredi olarak ödeme almaya devam edebilirler.

Başka sorularınız var mı? Bir talep gönder
Bir Zendesk Hizmetidir